دامن کارگر انگلیس استفاده انتخابات

دامن: کارگر انگلیس استفاده انتخابات اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی جرئیات بیمه منازل فرهنگیان ، افزایش وام مهم فرهنگیان به 45 میلیون تومان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر میانگین تسهیلات فرهنگیان 30 میلیون تومان است که آن را به 40 و 45 میلیون تومان می‌رسانیم گف

جرئیات بیمه منازل فرهنگیان ، افزایش وام مهم فرهنگیان به 45 میلیون تومان

افزایش وام مهم فرهنگیان به 45 میلیون تومان/ جرئیات بیمه منازل فرهنگیان

عبارات مهم : میلیون

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر میانگین تسهیلات فرهنگیان 30 میلیون تومان است که آن را به 40 و 45 میلیون تومان می رسانیم گفت: یکی دیگر از طرح های رفاهی که اخیرا اجرا شد «بیمه منازل مسکونی فرهنگیان» بود. بر اساس این طرح چهار نوع بیمه جهت 50 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، 92 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، 135 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل و 179 میلیون تومان سرمایه و اثاثیه منزل وجود دارد که هر کدام قیمت حق بیمه متفاوت ماهانه از 3000 تا 12000 تومان دارند.

گودرز کریمی فر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه های رفاهی این وزارتخانه جهت فرهنگیان اظهار کرد: ساماندهی نظام نامه رفاهی، تقویت و توسعه مراکز رفاهی و درمانی، بازبینی در ساختار بیمه تکمیلی، همکاری با تعاونی های مصرف و مسکن با رویکرد حمایت، هدایت و نظارت، راه اندازی کارگروه رفاهی جهت اخذ تصمیمات عملگرا و تقویت وام های صندوق مهم در دستور کار این معاونت قرار دارد.

جرئیات بیمه منازل فرهنگیان ، افزایش وام مهم فرهنگیان به 45 میلیون تومان

وی افزود: در حال حاضر میانگین تسهیلات فرهنگیان 30 میلیون تومان است که آن را به 40 و 45 میلیون تومان می رسانیم. یکی دیگر از مزیت های رفاهی که اخیرا اجرا شد بیمه منازل مسکونی فرهنگیان بود. بر اساس این طرح چهار نوع بیمه جهت 50 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، 92 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، 135 میلیون سرمایه و اثاثیه منزل و 179 میلیون تومان سرمایه و اثاثیه منزل وجود دارد که هر کدام قیمت حق بیمه متفاوت از 3000 تا 12000 تومان در ماه دارند و نیازی نیست حتما سند منزل به نام فرد باشد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بیمه منازل مسکونی فرهنگیان اضطراری نبوده و اختیاری است گفت: طبق فراخوانی که اعلام شد قیمت حق بیمه سه ماه اول از افراد اخذ نمی شود و رایگان است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر میانگین تسهیلات فرهنگیان 30 میلیون تومان است که آن را به 40 و 45 میلیون تومان می‌رسانیم گف

کریمی فر همچنین به راه اندازی سامانه رفاهی اسکان به نشانی Eskan.medu.ir اشاره کرد و گفت: فضا و امکانات مورد نیاز جهت اسکان فرهنگیان در سایت مذکور جانمایی شده است و در حال حاضر 695 پایگاه پذیرش اسکان در قالب 12 هزار مدرسه “الف” و “ب” ، 345 مرکز رفاهی و منزل معلم، 105 هزار کلاس درس با 27 هزار عوامل اجرایی تدارک دیده شده است است و دست کم در ردیف هتل های سه ستاره قرار دارد.

وی افزود: توسعه مراکز اسکان بیماران صعب العلاج نیز در حال انجام هست، در حال حاضر در حدود 10 استان مراکز اسکان داریم که طی چندماه آینده در حدود 7 تا 8 استان دیگر عملیاتی خواهد شد.

واژه های کلیدی: میلیون | فرهنگیان | اسکان فرهنگیان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs